Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Богданської сільської ради

Конкурси

Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів ,,Моя країна – Україна”.

Початок року порадував приємною новиною! Учениця 9 – А класу закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів с. Видричка, Богданської сільської ради Рахівського району Ілавська Світлана Богданівна посіла почесне ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів ,,Моя країна – Україна” у номінації „Жанрове фото”. Вітаємо з заслуженою перемогою! Бажаємо Світланці подальших творчих здобутків, хай жага до навчання ніколи не згасає, а професійна майстерність вчителів буде допомогою у досягненні нових звершень. Щира подяка вчителю Прокип’юк Галині Михайлівні за підготовку до участі в конкурсі. Успіхів, натхнення, творчості і позитиву кожен день!

14:50 27.01.2022

Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з природознавства ,,Юний дослідник’’

Учениця 4 – Б класу закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів с. Богдан, Богданської сільської ради Рахівського району Мільчевич Іванна Михайлівна посіла почесне ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу з природознавства ,,Юний дослідник’’ у напрямі „Тваринний світ”. Вітаємо переможницю! Бажаємо Іванці подальших творчих здобутків, хай жага до навчання ніколи не згасає, а професійна майстерність вчителів буде допомогою у досягненні нових звершень. Щира подяка вчителю за підготовку до участі в конкурсі, а батьки хай завжди пишаються своєю донечкою.

14:25 30.04.2021