A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Богданської сільської ради

Зацікавити людей роботою-означає реалізувати плани

Дата: 21.02.2023 09:50
Кількість переглядів: 552

Зацікавити педагогів у професійному розвитку – означає надовго забезпечити успіх у розвитку всієї організації. Про це свідчить засідання методичного формування вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, яке відбулося 09.02.2023 року на базі ЗЗСО І-ІІІст. с.Розтоки Богданської   сільської ради.

 

Реформування освіти в умовах Нової української школи диктує сьогодні нові підходи до підготовки учнів. Пріоритетним стає всебічний розвиток особистості дитини, оволодіння ключовими та предметними компетентностями, наскрізними вміннями, необхідними життєвими й соціальними навичками, що забезпечують її готовність до життя в демократичному й інформаційному суспільстві.

Учитель – основна дійова особа в реформуванні сучасної освіти. Змінюються орієнтири освіти – змінюється й сам учитель, змінюється мета і завдання його діяльності Нова школа потребує креативного вчителя, який може стати агентом змін. Особливо актуальним це питання є у період діяльності, пов’язаної з реалізацією Концепції «Нова українська школа», підготовки та роботи вчителя в нових умовах. Саме таку роботу ми змогли побачити на засіданні територіального методичного формування вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури у ЗЗСО І-ІІІст. с.Розтоки Богданської сільської ради у формі «методичних  посиденьок» (голова ТМФ Грегірчак Ірина Іванівна). 

Заступник директора з навчально-виховної роботи Цубера Ганна Антонівна зуміла спрямування методичну роботи у закладі на реалізацію творчого потенціалу вчителів, пошук ефективних шляхів застосування результатів наукових досліджень, об’єднати креативних педагогів – однодумців. Тему семінару «Упровадження сучасних форм і методів на уроках гуманітарних дисциплін» реалізували через «Філологічний калейдоскоп»; «Інноваційні технології – крок до розвитку творчих здібностей здобувачів освіти на уроках зарубіжної літератури»; «Позакласну робота вчителів-словесників як інструмент щодо виховання активної громадянської позиції здобувачів освіти», книжкову виставку, де можна було знайти Книгу переможних боїв над ворогом 2022року.  

Фахову майстерність педагогів ми побачили на майстер-класі, який провела Цубера Г.А., використовуючи інтерактивні вправи «Байрактар», «Джонсонюк», «Ковбаня» та інші; Грегірчак І.І. зацікавила присутніх складанням вірша про себе , а також поділилася з впровадженням у   роботу новітніх технологій навчання. Презентували свою роботу Титор О.В. , Заєць Н.В. та Рошко У.В.  Ми побачили співпрацю однодумців, які уміють не тільки навчати , а й допомагати матеріально нашим воїнам здобувати перемогу над ворогом.  За це  почули з уст учнів зворушливу високу оцінку діяльності педагогів. 

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Вхід для адміністратора