Кейс-семінар у ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Розтоки
«Здоров’я - не все, але без здоров’я - нічого»
Сократ
Збереження та зміцнення здоров'я дітей і підлітків має виключне значення для сучасного навчального закладу. І хоча освітня функція школи залишається провідним аспектом її діяльності, важливим чинником в оцінці рівня та якості навчання стає стан здоров'я школярів. Інтерес до питань здоров'я викликаний насамперед соціальним замовленням суспільства на особистість, здатну до здорового способу життя та бути корисною суспільству.
З огляду на це на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Розтоки 30 березня 2023 року був проведений кейс- семінар вчителів основ здоров'я, фізичної культури,Захисту України Богданської територіальної громади з проблеми «Здоров'язберігаючі технології для вчителя і учня як необхідність в умовах інтенсифікації та комп'ютеризації освітнього процесу».
Відкрила семінар головний спеціаліст відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Зварич Дарія Василівна. Вона наголосила на необхідності здійснення системної роботи у навчальних закладах щодо створення єдиного здоров'язбережувального середовища для формування культури здоров'я учнів та ціннісного ставлення до власного життя. Всі учасники семінару хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у російсько-українській війні. Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Цубера Ганна Антонівна презентувала роботу закладу, який створює умови для збереження здорового середовища навчання й виховання, соціальної адаптації, духовного зростання, здійснює соціально-правовий захист життя і здоров'я дитини.
У теоретичній частині Павлючок Роман Савкович та Федірцан Людмила Олександрівна презентували «Вимоги до сучасного уроку основ здоров’я».
Під час практичної частини семінару було представлено реалізацію методів та прийомів здоров'язбережувальних технологій у освітньому процесі. Учасники семінару взяли участь у майстер-класі « Здоров’я єднає школярів», який провела Нестерчук Ганна Петрівна. Поділилася досвідом роботи Гусар Марія Іллічна , яка підготувала презентацію з елементами тренінгу «Підготовка та проведення виховних заходів до Всесвітнього дня здоров’я». На завершення семінару, під час обговорення, були вироблені методичні рекомендації щодо проведення навчально-польових зборів у 2023році та впровадження в освітній процес здоров'язбережувальних технологній. Навчити дітей берегти і зміцнювати своє здоров'я – одне з найважливіших завдань сучасної школи, яке має стати атрибутом будь-якої освітньої діяльності у навчальному закладі і поза межами .
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)