Визначаємо переможців конкурсу
Робота з обдарованими дітьми – складний і довготривалий процес. Від її правильної організації багато в чому залежить майбутнє талановитих дітей, їх подальша адаптація в суспільстві.
Василь Сухомлинський
Найважливішою проблемою нашого суспільства є збереження і розвиток обдарованості. Перед учителями постає основне завдання: сприяти розвитку кожної дитини. Тому важливо встановити рівень здібностей та їх різноманітність, але не менш важливо вміти правильно здійснювати їхній розвиток.
В обдарованих дітей чітко виявляється потреба в дослідницькій і пошуковій активності — це одна з умов, що дозволяє учневі зануритися в творчий процес навчання і виховує в ньому жагу до знань, прагнення до відкриттів, активної розумової праці та самопізнання. У навчальному процесі розвиток обдарованої дитини слід розглядати як розвиток її внутрішнього діяльнісного потенціалу, здатності бути автором, активним творцем свого життя, уміти ставити мету, шукати способи її досягнення, бути здатним вільно обирати і відповідати за нього, максимально використовувати свої здібності.
Учні ЗЗСО Богданської громади є активними учасниками різних конкурсів. Одним із таких є обласний конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами». Неупереджене журі визначили переможців. Ними стали:
- номінація «Лист»: І місце-Павлюк Світлана Михайлівна , учениця 9 класу ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Луги (керівник Зварич Ірина Петрівна );
- номінації «Вірш»: І місце - Тушер Анна Євгеніївна , учениця 10 класу ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Видрички (керівник Тушер Любов Анатоліївна);
номінації «Малюнок»: І місце-Томашук Павліна Павлівна, учениця 6-Б класу ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Видрички (керівник Зварич Марина Володимирівна).
Виявлення обдарованих і талановитих дітей - тривалий процес.
К. Ушинський стверджував, що «Учень - це не посудина, яку треба наповнити, а факел, який треба запалити». Тому одне із основних завдань учителя залишається знаходити у кожній дитині іскорку обдарованості, яку треба запалити.