A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Богданської сільської ради

Про роботу територіальних методичних формувань Богданської сільської ради

Дата: 27.06.2023 14:51
Кількість переглядів: 306

Завершується 2022-2023 навчальний рік. Проходять підсумкові засідання методичних формувань Богданської територіальної громади, одним з пріоритетних завдань яких було підвищення професійної майстерності вчителя через його самоосвіту, самовдосконалення задоволення індивідуальних потреб в особистому та фаховому зростанні, активізації творчого потенціалу. Саме такі засідання відбулися  на базі ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Розтоки та с. Видрички. Голови МФ Кокіш Л.В.(вчителів суспільних дисциплін); Ференц Л.С. (вчителів англійської мови); Баранюк І.Ю. (соціальних педагогів та шкільних психологів); Маринець О.І.(вчителів хімії та біології); Прокипюк Г.М. (педагогів-організаторів та класних керівників)

добре організували проведення засідань у формі  семінару-практикуму, педагогічного консиліуму, інтерактивного турне.

   Семінар вчителів природничих дисциплін з хімії за темою : «Новітні підходи та ідеї навчання предметів природничого циклу у закладі». Відбувся даний захід у незвичній формі, а саме у вигляді освітнього бриколажу.

Бриколажце інновація в педагогіці, коли вчителі навчають дітей з освітньою метою використовувати будь-які предмети, крім підручників.

Усім учасникам семінару було надзвичайно цікаво, адже вчителі Федірцан Людмила Олександрівна та Гусар Марія Іллічна у ході семінару показали свій багаторічний досвід та професійну майстерність.

Особливо цікавою була практична частина, адже вчителями було продемонстровано оригінальні хімічні досліди з підручних речовин, а також використано цікаві вправи та технології.

Усі учасники семінару щиро вдячні доповідачам за добру організацію та приємно проведений час.

    МФ вчителів англійської мови поділилися досвідом щодо "Формування та застосування комунікативних умінь та навичок шляхом впровадження активних форм та методів навчання". Педагоги Жигуц М.Ю., КовачукТ.М. представили низку практичних завдань, які доцільно використовувати під час розвитку чотирьох ключових компетентностей у володінні мовою. Акцентували увагу на мотиваційній складовій у вивченні іноземної мови. Наприкінці засідання обговорили план роботи на наступний навчальний рік.

   МФ шкільних психологів та соціальних педагогів презентували, у формі «круглого столу», звіт проведеної роботи за 2022-2023 н.р. Поділилися досвідом роботи БаранюкІ.Ю., Цубера В.І., Якоміщак Н.І.,Штодлер Н.М., Баранюк О.В.  та прийняли рішення про усунення суперечливих питань щодо роботи соціально-психологічної служби.

 МФ вчителів історії взяли участь у майстер-класі «Уроки історії у стилі НУШ», який провела Ференц В.М., обмінялися досвідом роботи з  питання «Використання дидактичних ігор на уроках історії», який презентувала Кокіш О.В..

МФ педагогів- організаторів своє засідання провели з теми «Успіх як результат: самовдосконалення, самовиховання, самоосвіти». Розглянули питання «Дитяче самоврядування як засіб підготовки дітей до життя в умовах сучасності» (підготувала  Прокипюк Г.М.). Поділилася досвідом роботи Годинко Г.П. з питання «Про участь класних керівників у шкільних та позашкільних заходах творчого спрямування». Активізувала роботу учасників семінару голова МФ Прокипюк Г.М. через ділову гру «Хто хоче зрушити світ, нехай зрушить себе».

Отже, одним із основних напрямків діяльності територіальних  методичних формувань було спрямоване на  вдосконалення змісту, форм і методів навчання та виховання, розвитку життєвих компетентностей учнів, впровадження особистісно-зорієнтованого підходу до дітей в освітньому процесі, формування позитивного іміджу  освітніх закладів територіальної громади.

 

 

 

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Вхід для адміністратора