A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Богданської сільської ради

Подолання труднощів у навчанні молодших школярів англійської мови в умовах Нової української школи

Дата: 01.04.2024 11:19
Кількість переглядів: 376

    26 березня на базі ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Розтоки відбулося засідання методичного формування вчителів англійської мови Богданської територіальної громади, де розглядалося питання подолання труднощів у навчанні молодших школярів англійської мови в умовах Нової української школи. У роботі взяли участь учителі початкових класів та ті, що викладають англійську мову в 5-6 класах НУШ. Досвідом роботи із молодшими школярами Нової української школи поділилися з колегами Марущан Н. В. (ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Розтоки), Ковач В.Ю. (ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Богдан), Єгорова С. Ю. (ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Видричка), Криволап М. С. (ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Луги) та Ференц Л. С. (ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Богдан).

    Зокрема Єгорова С.Ю. ознайомила присутніх із новими технологіями в навчанні англійської мови в початкових класах. Криволап М.Ю. розповіла про досвід роботи щодо розвитку комунікативних здібностей учнів із використанням інтерактивних технологій, які допомагають дітям у формі гри взаємодіяти та висловлювати свої думки, емоції, підвищувати рівень засвоєння знань. Своїм досвідом роботи з використання комунікативно-ігрового методу навчання англійської мови поділилася Ковач В.Ю. Вона звернула увагу на системність у використанні методу гри та обізнаність учнів та учениць із його етапами та правилами. Це дає змогу ефективніше засвоїти матеріал та розподілити час на уроці. Доповнила про ігрові форми навчання  Марущак Н.В., звернувши увагу учасників заходу на використання дидактичної гри на різних етапах уроку та дотриманні методики їх впровадження. Ференц Л.С. узагальнила вище сказане та зауважила, що один і той самий наочний матеріал може застосовуватися при вивченні лексики, граматики, навчанню письма тощо.

Шляхом обміну досвідом учасниці семінару дійшли висновку, що дидактична гра залишається одним з основних методів роботи, що сприяє активному засвоєнню або застосуванню знань. Саме правильно підібрана відповідно до цілей уроку гра може допомогти подолати слабку мотивацію учня до навчання, створити позитивну атмосферу, спонукати до креативного мислення.

    Студеняк Т.В., фахівець відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Богданської сільської ради,   підбила підсумки обговорення проблеми засідання вчителів англійської мови, зауваживши на тому, що гра – це ефективний метод навчання, але важливо, щоб діти розуміли, що це не розвага, а здобуття знань. Фото без опису      Фото без описуФото без опису


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора