A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Богданської сільської ради

Семінар у ЗЗСО І-ІІІст.с.Луги

Дата: 05.04.2024 14:01
Кількість переглядів: 1116

                                                     Педагогічна ідея – це повітря, у якому   

                                                      розправляє крила педагогічна творчість.

В.О.Сухомлинський

 

         4 квітня 2024 року на базі ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Луги відбулося засідання професійної спільноти вчителів філологічних дисциплін Богданської ТГ у креативному форматі «педагогічна кав’ярня» з ароматами інновацій. Тема семінару – «Формування ключових компетентностей учнів як шлях до інноваційної особистості». У заході взяли участь Цубера І.І., заступник начальника відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Богданської сільської ради, Зварич Д.В., головний спеціаліст відділу освіти, Титор О.В., керівник ТМФ вчителів української мови і літератури, зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Богданської ТГ.

         У затишній, привітній залі вчителі української мови і літератури Шорбан О.В., Зварич І.П. та Занданило С.І. зустріли та пригостили своїх колег дуже смачними, а головне – корисними стравами, які насичують не шлунок, а мозок.

А меню незвичайне:

Страва від шефа – панорама ідей «Формування ключових компетентностей учнів як шлях до інноваційної особистості» презентувала вчителька української мови та літератури Шорбан О.В. та поділилася власними ідеями  застосування методичних форм і прийомів щодо компетентнісного підходу на уроках словесності. «Педагогічною родзинкою» стала ідея застосування інтерактивної вправи з використанням QR-коду, де Оксана Василівна наголосила, що QR-коди можуть бути змістовним доповненням  до сучасних уроків, адже вони дозволяють отримувати миттєвий доступ до будь-якої інформації.  

Салат   –  «Педагогічна майстерність: технологія «Шість капелюшків мислення» продемонструвала вчителька української мови та літератури Зварич І.П. , яка розповіла легенду про старого майстра-капелюшника, розкрила суть даного методу, його переваги та недоліки та запропонувала колегам практично удосконалити свої вміння та навички із застосуванням даної технології на тему «Весна».

Торт  – «Педагогічний шедевр: технологія «Лепбук» представила вчителька  української мови та літератури Шорбан О.В., створивши атмосферу співробітництва і взаємодії, розкрила історію виникнення інноваційного засобу розвитку дітей та запропонувала вчителям-словесникам практикум: створити лепбук «Тарас Шевченко».

Коктейль по-освітянськиВправа «Хвилинка поезії» запропонувала вчителька зарубіжної літератури Занданило С.І., де педагоги мали можливість попрацювати над створенням віршованої «реклами» до уроку.

    Свої враження та побажання філологині залишили у «Книзі вражень та побажань».

      Щедрим на методичні «смаколики» видалося засідання професійної спільноти. У такому неформальному творчому просторі та  невимушеній, дружній атмосфері одні вчилися, інші ділились досвідом роботи та навчали своїх колег.

                                                                                                                                                            Шорбан О.В.

 

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Вхід для адміністратора