A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Богданської сільської ради

Семінар вчителів української мови та літератури,зарубіжної літератури.

Дата: 02.10.2024 11:18
Кількість переглядів: 73

     Крок до успіху - це ініціативний, енергійний, працелюбний  колектив однодумців,  «помножений» на впровадження наукового педагогічного досвіду, особистісно орієнтований підхід до кожного учня, власні здобутки, відкриття Перемоги, «плюс» відкрите учительське серце,  «поділене» на безліч  школярів, « мінус» одноманітність, сірість, байдужість.

      30 вересня  2024 року відбулася дискусійна панель вчителів української мови та літератури,зарубіжної літератури у форматі форсайт-сесії «Нові виклики НУШ та їх вирішення, яка проводилася в ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Богдан.

     Учасники зустрічі відзначили, що в умовах повномасштабного вторгнення  росії на територію  України процес вивчення української мови та літератури, зарубіжної літератури необхідно  спрямовувати  на формування компетентного мовця – патріота своєї держави, який не тільки послуговується нею, а й має мовну стійкість, поважає, шанує державну мову, дбає про її розквіт. Розвиток компетентної мовної особистості – це мета  й результат навчання.

        Разом із тим   вчителі української мови, літератури та зарубіжної літератури вирішували важливе питання  щодо оцінювання мовно-літературної галузі в НУШ.

      Семінар був розділений на 4 блоки: мотиваційний (Попенчук О.М.), теоретичний (Гавʼюк М.М.), практичний (Колачук І.І., Кріс О.М., Ретізник О. І.) та підсумковий (Зварич Д. В. та всі учасники ТМФ).

       В ході засідання було затверджено рішення щодо вибору варіанту оцінювання за чотирма групами результатів в мовно-літературній галузі, а також представлені зразки методів роботи в кожній групі («Усно взаємодіє», «Працює з текстом», «Письмово взаємодіє», «Досліджує мовлення»).

       Робота пройшла в теплій атмосфері співпраці, була змістовною і плідною, що вкотре підтверджує цінність і важливість територіальних формувань вчителів.

           У процесі роботи учасники переконалися, що лише вдала інтеграція сучасних педагогічних технологій інтерактивного, проєктного навчання на основі постійного розвитку критичного мислення учнів дасть змогу розвивати творчі здібності, а значить   і формувати креативну особистість учня НУШ.                                                                                                                

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Вхід для адміністратора